Mamy ogromny zaszczyt mogąc zaprosić Państwa do Centrum Stomatologii Orismedica.

W naszej klinice prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie pacjentom usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki perfekcyjnej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.

Nasz zespół to doskonale wykształceni lekarze stomatolodzy, zarówno wykładowcy akademiccy, jak i lekarze szkoleni w kraju i za granicą. Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w wielu kursach i sympozjach naukowych. Jednocześnie śledzimy wszelkie nowości technologiczne w stomatologii i staramy się je wdrażać w naszym centrum.

Życzliwa atmosfera i zgrany zespół gwarantują naszym pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a stosowane przez nas nowoczesne metody leczenia zapewniają wykonywanie zabiegów bezstresowo i bezboleśnie.

Spełniamy najwyższe wymagania. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy trzy klimatyzowane gabinety, oraz komfortową poczekalnię. Klinika jest również przystosowana do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Na Państwa dzieci czekają bajki wyświetlane w trakcie wizyty na fotelu stomatologicznym i nagrody za dzielną postawę. Unikalna aranżacja wnętrz i solidne wykonanie naszych gabinetów, kwintesencja elegancji, wygody i ergonomii sprawią, że ten zestaw zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane gusta. U nas każdy poczuje się wyjątkowo.

Już podczas jednej wizyty w naszej klinice, mogą Państwo skorzystać z konsultacji specjalistycznych z różnych dziedzin stomatologii, co pozwoli wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia.

Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Jesteśmy pod stałą kontrolą Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie.

Pełna satysfakcja naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, a uśmiech pacjenta najlepszą nagrodą.
Zadbaj o swój zdrowy i piękny uśmiech – my Ci w tym pomożemy.

Serdecznie zapraszamy….i do zobaczenia!

Zespół Orismedica