O nas

Mamy ogromny zaszczyt mogąc zaprosić Państwa do Centrum Stomatologii Orismedica.

W naszej klinice prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie pacjentom usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki perfekcyjnej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.

Nasz zespół to doskonale wykształceni lekarze stomatolodzy, zarówno wykładowcy akademiccy, jak i lekarze szkoleni w kraju i za granicą. Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w wielu kursach i sympozjach naukowych. Jednocześnie śledzimy wszelkie nowości technologiczne w stomatologii i staramy się je wdrażać w naszym centrum.

Życzliwa atmosfera i zgrany zespół gwarantują naszym pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a stosowane przez nas nowoczesne metody leczenia zapewniają wykonywanie zabiegów bezstresowo i bezboleśnie.

Spełniamy najwyższe wymagania. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy trzy klimatyzowane gabinety, oraz komfortową poczekalnię. Klinika jest również przystosowana do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Na Państwa dzieci czekają bajki wyświetlane w trakcie wizyty na fotelu stomatologicznym i nagrody za dzielną postawę. Unikalna aranżacja wnętrz i solidne wykonanie naszych gabinetów, kwintesencja elegancji, wygody i ergonomii sprawią, że ten zestaw zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane gusta. U nas każdy poczuje się wyjątkowo.

Już podczas jednej wizyty w naszej klinice, mogą Państwo skorzystać z konsultacji specjalistycznych z różnych dziedzin stomatologii, co pozwoli wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia.

Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Jesteśmy pod stałą kontrolą Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie.

Pełna satysfakcja naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, a uśmiech pacjenta najlepszą nagrodą.
Zadbaj o swój zdrowy i piękny uśmiech - my Ci w tym pomożemy.

Serdecznie zapraszamy....i do zobaczenia!

                                                                                                                                                                                

Zespół Orismedica

Lek. stom.  Mariusz Myciński
protetyka                               
stomatologia odtwórcza 
stomatologia estetyczna

Lek. stom. Mariusz Myciński - absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Zawodowo zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i stomatologią zachowawczą. Po ukończeniu studiów przez wiele lat pracował w Centrum Stomatologicznym Medident. Od 2000r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Swoje umiejętności doskonali na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Pełni funkcję kierownika medycznego w Centrum Stomatologicznym Orismedica, gdzie służy pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dr n. med. lek. stom. Paweł Myciński
chirurgia stomatologiczna                             
implantologia

endodoncja mikroskopowa
mikrochirurgia endodontyczna

Dr n. med. Paweł Myciński – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Od 2005 r. asystent w Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Od 2006 r. asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Instytutu Stomatologii UJ CM. W roku 2013 otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Jest autorem wielu prac kliniczno-badawczych, a jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami V roku studiów lekarsko-dentystycznych na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz zajęcia dydaktyczne ze studentami Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców. Zawodowo zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, endodoncją i mikrochirurgią endodontyczną. Stale poszerza wiedzę i doskonali umiejętności biorąc czynny udział zarówno jako uczestnik jak i wykładowca na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Orismedica
Centrum Stomatologiczne

Os. W. A. Mozarta 6/12
31-232 Kraków

Tel. (012) 420 42 42
      +48 696 717 100

e-mail: info@orismedica.pl

www.orismedica.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. 2020 © NZOZ Centrum Stomatologiczne Orismedica

 

GODZINY PRZYJĘĆ
poniedziałek - piątek 9.00 -20.00