O centrum

Mamy ogromny zaszczyt mogąc zaprosić Państwa do Centrum Stomatologii Orismedica.

W naszej klinice prowadzimy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Głównym celem jest dostarczenie pacjentom usług stomatologicznych o najwyższym standardzie i jednocześnie w przystępnej cenie. Osiągamy to dzięki perfekcyjnej organizacji pracy i doborze metody leczenia adekwatnej do możliwości finansowych każdego pacjenta, bez obniżania jakości usług.

Nasz zespół to doskonale wykształceni lekarze stomatolodzy, zarówno wykładowcy akademiccy, jak i lekarze szkoleni w kraju i za granicą. Nieustannie dbamy o podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w wielu kursach i sympozjach naukowych. Jednocześnie śledzimy wszelkie nowości technologiczne w stomatologii i staramy się je wdrażać w naszym centrum.

Życzliwa atmosfera i zgrany zespół gwarantują naszym pacjentom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, a stosowane przez nas nowoczesne metody leczenia zapewniają wykonywanie zabiegów bezstresowo i bezboleśnie.

Spełniamy najwyższe wymagania. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy trzy klimatyzowane gabinety, oraz komfortową poczekalnię. Klinika jest również przystosowana do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Na Państwa dzieci czekają bajki wyświetlane w trakcie wizyty na fotelu stomatologicznym i nagrody za dzielną postawę. Unikalna aranżacja wnętrz i solidne wykonanie naszych gabinetów, kwintesencja elegancji, wygody i ergonomii sprawią, że ten zestaw zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane gusta. U nas każdy poczuje się wyjątkowo.

Już podczas jednej wizyty w naszej klinice, mogą Państwo skorzystać z konsultacji specjalistycznych z różnych dziedzin stomatologii, co pozwoli wybrać najkorzystniejszą metodę leczenia.

Czystość i higiena to najważniejsze kryteria, jakie musi spełniać gabinet stomatologiczny. Mając na uwadze dobro zarówno pacjentów jak i lekarzy, bezwzględnie przestrzegamy procedur dezynfekcji i sterylizacji. Jesteśmy pod stałą kontrolą Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krakowie.

Pełna satysfakcja naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, a uśmiech pacjenta najlepszą nagrodą.
Zadbaj o swój zdrowy i piękny uśmiech - my Ci w tym pomożemy.

Serdecznie zapraszamy....i do zobaczenia!

Zespół Orismedica

LEKARZE

Lek. stom.  Mariusz Myciński
protetyka                               
stomatologia odtwórcza 
stomatologia estetyczna

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Zawodowo zajmuje się protetyką, stomatologią estetyczną i stomatologią zachowawczą. Po ukończeniu studiów przez wiele lat pracował w Centrum Stomatologicznym Medident. Od 2000r. prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną. Swoje umiejętności doskonali na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Pełni funkcję kierownika medycznego w Centrum Stomatologicznym Orismedica, gdzie służy pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem.


Dr n. med., lek.stom. Paweł Myciński
Specjalista Chirurgii Stomatologicznej
endodoncja mikroskopowa
chirurgia stomatologiczna
mikrochirurgia endodontyczna
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Od 2005 r. asystent w Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie. Od 2006 r. asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją Instytutu Stomatologii UJ CM. W roku 2013 otrzymał stopień doktora nauk medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Jest autorem wielu prac kliniczno-badawczych, a jako nauczyciel akademicki prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami III i V roku studiów lekarsko-dentystycznych. Zawodowo zajmuje się chirurgią stomatologiczną, endodoncją i mikrochirurgią endodontyczną. Stale poszerza wiedzę i doskonali umiejętności na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.


Wybrane publikacje:

"Lokalizacja ujść komorowych kanałów korzeniowych - analiza porównawcza różnych systemów diagnostycznych.”  Poradnik Stomatologiczny 2007, 11; 300-305.
"Czynniki wpływające na skuteczność zabiegu replantacji zębów.”  Poradnik Stomatologiczny 2009, 9; 334-338.
"Mikrochirurgia endodontyczna a chirurgia klasyczna.”  Magazyn Stomatologiczny. 2010, 7-8: 70 – 73.
"Przegląd materiałów do rekonstrukcji kości stosowanych  w chirurgii jamy ustnej." Poradnik Stomatologiczny. 2011, XI, 10, 426 - 431.
"Nowoczesne leczenie endodontyczne.Endoskop w endodoncji" Magazyn Stomatologiczny. 2013, 10; 104-107.

Wystąpienia:

Wykład na VIII Międzynarodowej Konferencji Studenckich Towarzystw Naukowych. „Ergonomia w stomatologii” Kraków 2006
Wykład na IX Międzynarodowej Konferencji Studenckich Towarzystw Naukowych. „Postępowanie lecznicze w chorobach przyzębia okołowierzchołkowego – metody zachowawczo-chirurgiczne” Kraków 2007
II Międzynarodowa Konferencja Stomatologiczna Zachód – Wschód. „Lokalizacja ujść komorowych kanałów korzeniowych – analiza porównawcza różnych systemów diagnostycznych.” Warszawa 2008
XVIII Sympozjum Lekarzy Stomatologów.  „Chirurgia endodontyczna vs klasyczna na przykładzie zabiegu resekcji wierzchołka korzenia zęba.” Zakopane 2009
Wystąpienia na posiedzeniu krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego:
„Prezentacja własnych przypadków klinicznych.” Kraków 2010

„Właściwości i zastosowanie MTA w praktyce klinicznej.” Kraków 2012
"Trudności i powikłania w leczeniu endodontycznym. Prezentacja własnych przypadków klinicznych." Kraków 2014

 

 

 

Liczniki na strone Aktualny PageRank strony orismedica.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO